Your Smile - Summer 2016

Your Smile - Summer 2016

Про білий стиль та моду на стоматологічне здоров’я читайте у літньому випуску корпоративного дайджесту Клініки естетичної стоматології Мирослави Дрогомирецької

Секрети anti-age стоматології

Секрети anti-age стоматології

Здається неймовірним, але ортодонтія нового покоління може омолодити зовнішність на 10-15 років. Бажаєте знати як? Секрети Anti-age стоматології розкриває Мирослава Дрогомирецька на сторінках журналу Vogue Ukraine.

Нові тренди у світовій стоматології

Нові тренди у світовій стоматології

У статті, опублікованій у модному виданні Vogue Ukraine, директор клініки, практикуючий лікар-ортодонт, проф. Мирослава Дрогомирецька, розповідає про сучасні тренди у світовій стоматології. А також про те, як ортодонтія змінює зовнішність та якість життя пацієнтів.

Остеопатія

Остеопатія

Остеопат є спеціалістом, який допомагає встановити першопричину проблем зі здоров’ям, відновлюючи психологічну та тілесну гармонію і баланс. Чому ж так важливо, щоб лікар-остеопат приймав участь у лікуванні стоматологічних пацієнтів?

Зубний камінь: чи варто його ігнорувати?

Зубний камінь: чи варто його ігнорувати?

Причиною утворення зубного каменю у дітей і дорослих є неправильна гігієна порожнини рота. Після їжі подрібнені залишки їжі, змішуючись зі слиною і бактеріями, утворюють на поверхні зубів наліт. Він відмінно видаляється зубними щітками або флоссами, якщо робити це вчасно та регулярно. Якщо ж чистка зубів проводиться нерегулярно...

Incognito

Представляємо лінгвальну ортодонтичну систему золотих брекетів Incognito, яка використовується у нашій клініці. Поєднання високотехнологічного та індивідуального дизайну: надзвичайно плоский профіль брекетів забезпечує максимальний комфорт та не викликає порушень мовлення. Брекети Incognito такі ж індивідуальні, як і Ви!