Комфортне лікування? - це дійсно можливо, коли Ви знаходитесь під опікою досвідчених професіоналів...

Якщо Вас не задовольняє Ваша посмішка, якщо Ви відчуваєте дискомфорт у ротовій порожнини, якщо Ви не можете повноцінно пережовувати їжу, якщо у Вас болить у ділянці суглобу або турбує головний біль – ласкаво просимо у «Клініку естетичної стоматології Мирослави Дрогомирецької».

Ваш комфорт починається з гарного настрою та віри у позитивний результат лікування. Ми лише створюємо необхідні передумови для якісного, безстресового перебування кожного з Вас у стінах ультрасучасного стоматологічного комплексу. Ми працюємо у відповідності до найвищих міжнародних стандартів стоматологічного обслуговування. 

Враховуючи статус клініки, наші пріоритети та високі стандарти обслуговування клієнтів ми застосовуємо найновіші технології та методики лікування на сучасному стоматологічному обладнанні. У щоденній роботі, для кожного нашого клієнта, фахівці нашого стоматологічного центру підтверджують високий рівень надання стоматологічних послуг. Ми робимо те, що любимо. Ми любимо те, що робимо! 

Центр ортодонтії «Клініка естетичної стоматології Мирослави Дрогомирецької» був заснований у 2009 році у самому центрі Києва і приніс разом з собою успішний 15-ти річний досвід роботи нашої клініки у Львові. Він зберігає традиції древнього міста Лева -створює унікальну атмосферу співпраці для Вашого комфорту та високого рівня сервісу, котрі поєднані з приємним затишком та запашною львівською кавою у Києві. 

Ми завжди готові Вам допомогти! Ми робимо все для того, щоб кожен наступний день був кращим, успішним, та намагаємось робити людей красивішими.