проф. Мирослава Дрогомирецька - лікар-ортодонт


Орися Єзерська - лікар-ортодонт

Сучасні знання та технології дозволяють кожній людині, не зважаючи на її вік, мати прекрасну посмішку. Правильний прикус досягається виправленням зубо-щелепових аномалій та дефектів зубного ряду. Фахівці клініки Мирослави Дрогомирецької дадуть відповідь на всі питання стосовно виправлення прикусу та з високою майстерністю здійснять весь комплекс лікування. 

Ми пропонуємо найсучасніші технології , які разом з майстерністю фахівців створюють відмінний результат:

  • прозорі капи Invisalign®

Особливість цих брекетів полягає в тому, що вони виготовлені з прозорого пластика без використання металевих скоб або дроту. Непомітні для стороннього спостерігача прозорі капи Invisalign® роблять процес виправлення прикусу комфортним для пацієнта.

  • індивідуальні брекети Incognito®

Брекети встановлюються на внутрішню частину зубного ряду і, отже, вони практично непомітні. Брекети Incognito® відносяться до елітного класу брекет-систем, в їх складі є деяка частка золота. Образно кажучи, це справжнє втілення мрії будь-якого пацієнта клініки.

  • керамічні та металеві брекет-системи від світових лідерів 3M Unitek та GAC 

Керамічні брекети відрізняються від металевих тільки тим, що кронштейни та дріт виготовляються з матеріалу прозорого кольору або кольору зубів. Керамічні брекети є естетичним варіантом, який пацієнт може вибрати, щоб отримати менш помітну альтернативу традиційним брекетам.

Висококваліфіковані ортодонти клініки Мирослави Дрогомирецької здійснять вашу мрію мати гарну посмішку, яка є залогом успіху в сучасному житті. 

Ваша краса та здоров’я є головним пріоритетом Центру Ортодонтії Мирослави Дрогомирецької